Witamy w nowym serwisie www firmy this.pl Audio!

Z ogromną przyjemnością witamy Państwa w naszym nowym serwisie www. Nowy serwis to nowe możliwości dla nas i nowe korzyści dla użytkowników, którzy otrzymują informacje podane w wyczerpującej i przyjaznej formie. W pierwszej kolejności opracowane zostały informacje dot. marek Rega, Guru i MonolithAudio. W trakcie opracowania są jeszcze produkty Neotech, Aspara Acoustics i Art Audio Lab.

Budowa nowego serwisu wynikała z konieczności sprawnego zarządzania coraz większymi zasobami informacji. Największe zmiany zaszły pod powłoką wizualną serwisu, niewidoczną dla użytkownika. We współpracy z firmą MiroArt, producenta oprogramowania MiroCMS, zaprojektowaliśmy od podstaw nowy "silnik" serwisu do zarządzania treścią. Dzięki nowoczesnej technologii uzyskaliśmy możliwość tworzenia nowych stron informacyjnych z kilkukrotnie większą szybkością niż dotychczas, przy jednoczesnym zachowaniu wspólnej, jednorodnej struktury bez konieczności znajomości przez redaktorów programowania serwisów internetowych.

Wizualnie największe zmiany dotyczą sposobu prezentacji produktów. Teraz do każdego produktu można uzyskać dostęp bezpośrednio z poziomu menu, bez ładowania kolejnych stron menu.

zrzut ekranowy nowego menu

Nawigację ułatwia widoczny na każdej stronie pasek adresu.

zrzut ekranowy paska adresu

Przedstawione informacje o produktach są jeszcze bardziej czytelne i ściślej powiązane z innymi, pokrewnymi produktami. Struktura informacji, podzielona na opis, specyfikację techniczną i nagrody/recenzje pozostała bez zmian. Rozbudowana została ramka informacyjna:

zrzut ekranowy ramki informacyjnej o produkcie

Nowością są pojawiające się w lewym dolnym rogu ekranu, wybrane cytaty z recenzji, nienahalnie wyświetlane dopiero po pół minuty od przewinięcia ekranu w dół, co daje sygnał, że użytkownik jest zainteresowany treścią strony i przegląda jej zawartość. Zamknięcie okienka cytatów poprzez ikonę z krzyżykiem podowuje, że w bieżącym dniu ramka cytatów już nie będzie narzucać się użytkownikowi na żadnej stronie. Pojawi sie ponownie dopiero przy kolejnej wizycie następnego dnia.

zrzut ekranowy cytatu

Przeprojektowany został dział Aktualności. Teraz wszystkie wiadomości przedstawione są w skróconej formie w postaci listy z krótkim opisem. Po wybraniu "newsa" usyskujemy dostęp do pełnej treści wiadomości. Ponadto trzy najnowsze wiadomości są prezentowane w skróconej formie na pierwszej stronie.

Nową formę otrzymał również dział Gdzie kupić? Teraz użytkownik otrzymuje możliwość wielopoziomowej prezentacji informacji - najpierw przegląda miejscowości, następnie skrócone informacje o sklepach w danej miejscowości, a następnie ma możliwość uzyskania szczegółowej informacji o sklepie, wraz z mapą dojazdu i zdjęciami salonu.

Wierzymy, że wprowadzone zmiany w znaczny sposób przyczyniły się do powstania przyjaznego użytkownikom środowiska, w którym oprócz wygody użytkowania, otrzymują jedną z najlepszych na świecie, na bieżąco aktualizowanych, baz danych dot. produktów Rega, Guru i MonolithAudio.