Rozstrzygnięcie konkursu na zdjęcie z Audio Video Show 2015

Audio Video Show Warszawie, to jedno z najważniejszych wydarzeń audio w Europie. Wiele osób nie mając możliwości odwiedzenia wystawy, pilnie śledzi wszelkie pojawiające się w Internecie wiadomości, dyskusje, opisy i fotorelacje.

Zapraszamy do obejrzenia uchwyconych przez uczestników najciekawszych momentów wystawy Audio Video Show 2015 w konkursie fotograficznym, który został przygotowany przez naszą firmę, wspólnie z organizatorem targów.

Celem konkursu było stworzenie zbioru zdjęć powstałych podczas wystawy w dniach od 5-go do 8-go listopada, tworzącego swoistą fotorelację, która nigdy by nie powstała, gdyby nie ogromne zaangażowanie uczestników konkursu.
 
Aby wygrać w konkursie wystrczyło przyjść na wystawę i robić zdjęcia, a następnie najlepsze z nich umieścić na swoim profilu facebookowym oznaczając hasztagiem #KonkursRega.
 
Pod koniec wystawy przejrzeliśmy wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia i wybraliśmy trzy najlepsze, sposród których najlepsze zostało nagrodzone gramofonem Queen by Rega.
 
Zwycięzcą w konkursie #KonkursRega na najciekawsze zdjęcie z Audio Video Show 2015 został pan Kamil Gizka. Gratulujemy!
 
Zwycięzkie zdjęcie w konkursie na najciekawsze zdjęcie z Audio Show 2015
 
Poniżej prezentujemy dwa kolejne najlepsze zdjęcia, dosłownie o włos od wygranej...