Rega uhonorowana przez królową brytyjską!

Z ogromną dumą informujemy, że firma Rega została uhonorowana Nagrodą Królowej Wielkiej Brytanii dla Przedsiębiorstw. Queen’s Award for Enterprise jest najbardziej prestiżową nagrodą przyznawaną brytyjskim przedsiębiorstwom odzwierciedlającą miarę odniesionego sukcesu.

Nowe, niezwykle udane i przemyślane produkty, badania i inwestycje, przełożyły się na ogromny sukces eksportowy. Aktualnie produkty Regi można kupić w ponad 40 krajach na świecie.  Ich siła tkwi w prostej zasadzie – Dajmy klientowi więcej niż oczekuje w tej cenie. Ponadto zakup jednego produktu prowadzi w naturalny sposób do zakupu kolejnego. Rega jest jednym z nielicznych producentów, oferujących wszystkie elementy toru audio – zaczynając od wkładek gramofonowych, poprzez gramofony, przedwzmacniacze, wzmacniacze, odtwarzacze CD i przetworki DAC, a kończąc na kablach i zestawach głośnikowych.
 
Warto podkreślić, że nagroda Królowej dla Regi, jest również nagrodą dla dealerów produktów marki Rega w Polsce. Bez ich zaangażowania nie byłoby sukcesu firmy!