Rega na Audio Video Show 2016

 

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej prezentacji produktów marki Rega, na drugich najważniejszych w Europie targach audio - Audio Video Show w Warszawie w dniach 4-6 listopada 2016r. W tym roku nasza prezentacja będzie miała miejsce w Hotelu Radisson Blu Sobieski, w pokoju 315.

Nasze plany wystawiennicze zdradzamy w publikowanej poniżej treści wpisu do katalogu wystawy, który otrzymają Państwo przy wejściu na targi.

Angielska firma Rega, doceniona „Nagrodą Królowej Wielkiej Brytanii dla Przedsiębiorstw”, od ponad 40 lat zdobywa serca słuchaczy oferując zapadającą w pamięć przyjemność czerpaną ze słuchania muzyki.

Gdy w 2012r. podczas Audio Show zaprezentowaliśmy po raz pierwszy system oparty na wzmacniaczu Rega Brio-R, odtwarzaczu CD Rega Apollo-R i szwedzkim zestawie głośnikowym Guru QM10two nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy drugą nagrodę BEST SOUND za najlepszy dźwięk wystawy. Warto wspomnieć, że w zestawie, któremu przyznano pierwsze miejsce, wartość samych kolumn przekraczała… 600.000zł, a najdroższy prezentowany podczas targów system kosztował ponad 3.000.000zł!

Dzisiaj z dumą, po raz pierwszy na świecie, prezentujemy nową wersję... [treść zastrzeżona do czasu premiery]. System uzupełnia gramofon Rega P3 z wkładką Elys2 z nowej serii Planar zastępujący w ofercie wielokrotnie nagradzany (wystarczy wspomnieć przyznawany przez pięć lat z rzędu przez magazyn „What Hi-Fi?” tytuł Produkt Roku) gramofon Rega RP3.

System wspierają, nowe ustroje akustyczne i platformy antywibracyjne Monolith Audio oraz okablowanie Neotech.

Dojazd do Hotelu Radisson Blu Sobieski

Hotel Radisson Blu Sobieski znajduje się w Warszawie przy Placu Artura Zawiszy 1. Do hotelu można dejechać tramwajami linii 1, 7, 9, 22, 24, 73, 77 lub autobusami numer 127, 128, 155, 157, 158, 159, 175, 504, 517, 521. W obu wypadkach należy wysiąść przy przystanku „Plac Zawiszy”. 

Osoby podróżujące pociągiem powinny wysiąść na stacji Warszawa-Centralna lub Warszawa-Ochota, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obydwu hoteli.
 
Jadąc samochodem można skorzystać z parkingu podziemnego pod hotelem. Wjazd od ul. Tarczyńskiej. Koszt parkingu to 10zł za godzinę lub 80zł za dobę.
 
Więcej informacji w serwisie informacyjnym Audio Video Show 2016.