Rega na Audio Video Show 2015

Rega na Audio Video Show Warszawa 2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły naszą prezentację w pokoju 230 na Stadionie Narodowym podczas targów Audio Video Show 2015 w Warszawie. Serdecznie dziekujemy również wszystkim osobom, które wzięły udział w przygotowanym wspólnie z organizatorem targów konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z wystawy.

Wygodne, klimatyzowane sale odsłuchowe, przestrzenne korytarze i dogodny dojazd sprawił, że w tym roku jako miejsce prezentacji wybraliśmy Stadion Narodowy. Rekordowa liczba odwiedzających (ponad 11 tys. osób) oraz opinie gości potwierdziły słuszność naszego wyboru.

W tym roku prezentowaliśmy na zmianę dwa systemy: budżetowy „System marzeń” oraz system premium.
 
Nazwa „System marzeń” pochodzi od nazwy rubryki w miesięczniku „Hi-Fi Choice”, w której opisywane są produkty z absolutnie najwyższej półki, na dodatek tak drogie, że zwykły śmiertelnik może sobie o nich tylko pomarzyć. Właśnie w tej rubryce, z powodu uwodzącego dźwięku, w 2007r., opisany został BUDŻETOWY system Regi, oparty na wzmacniaczu Brio, odtwarzaczu CD Apollo i kolumnach RS3. Jak dotąd, był to najtańszy system opisany w tej rubryce w historii miesięcznika!
 
Na AVS 2015 zaprezentowaliśmy „System marzeń” w nowej odsłonie. Do prezentowanych już na wcześniejszych wystawach nowych wersji wzmacniacza – Brio-R, odtwarzacza CD – Apollo-R, dołączyły w tym roku nowe kolumny RX3, które zastąpiły model RS3.
 
Dla zaawansowanych słuchaczy prezentowaliśmy system premium oparty na wzmacniaczu Elicit-R, odtwarzaczu CD z niezależnym przetworkiem DAC Saturn-R, premierowymi kolumnami RX5, topowym gramofonie RP10 z wkładką Apheta2 oraz przedwzmacniaczem gramofonowym Aria. Całość uzupełniał pełen komplet kabli Neotech Sahara (kable głośnikowe, interkonekty, kable sieciowe) - najwyższy model kriogenizownych kabli z miedzi monokrystalicznej o czystości 7N.
 
Podczas wystawy prezentowaliśmy również powstały wspólnie z legendarnym brytyjskim zespołen Queen, okolicznościowy gramofon Queen by Rega, z zaprojektowanym przez Freddy'ego Mercury'ego logo zespołu Queen. Prezentacja gramofonu była połączona z możliwością posłuchania na nowo opracowanej na płytach winylowych, pełnej dyskografii zespołu Queen.
 
Gramofon stanowił nagrodę w konkursie fotograficznym (#KonkursRega) na najlepsze zdjęcie z wystawy.
 
Zapraszamy również do obejrzenia materiału wideo przygotowanego przez serwis infoaudio.pl.