Rega, Guru i MonolithAudio na AudioShow 2014

Serdecznie dziekujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasz pokój podczas targów AudioShow w Warszawie w dn. 8-9 listopada 2014r. (hotel Radisson Blu Sobieski, pokój 523)! Rok 2014 był dla AudioShow niezwykły pod wieloma względami. Wspominaliśmy już o rekordowo wysokiej liczbie 104 wystawców, niezwykle wysokiej liczbie prezentowanych marek (ponad 400), ale nie spodziewaliśmy się, że będzie również rekordowy pod względem ilości odwiedzających wystawę osób. Z danych przekazanych przez organizatora dowiedzielismy się, że wystawę odwiedziło 8000 osób!

AudioShow to niezwykła możliwość zobaczenia i posłuchania setek różnych urządzeń zgromadzonych w tym samym czasie i (prawie) w jednym miejscu. Gdy weźmiemy pod uwagę, że to druga taka największa impreza w Europie (po targach High-End w Monachium), z pewnością możemy mówić o największym wydarzeniu roku w Polsce dla każdego pasjonata dobrego dźwięku.

Aby ułatwić identyfikację urządzeń, które prezentowaliśmy na wystawie AudioShow 2014, poniżej prezentujemy harmonogram prezentacji, wpis do katalogu wystawy oraz zdjęcia z wystawy.

SOBOTA 08.11.2014
- odtwarzacz CD Rega Apollo-R
- przetwornik cyfrowo-analogowy Rega DAC-R (premiera)
- wzmacniacz zintegrowany Rega Brio-R
- zestaw głośnikowy Guru Junior
- platformy Monolith Audio Sai oraz Lilium
- okablowanie firmy Black Rhodium

NIEDZIELA 09.11.2014 w godz. 10:00-12:30

- odtwarzacz CD Rega Saturn
- wzmacniacz zintegrowany Rega Elicit-R
- zestaw głośnikowy Guru QM10two
- platformy Monolith Audio Sai oraz Lilium
- okablowanie firmy Black Rhodium

NIEDZIELA 09.11.2014 w godz. 12:30-15:30
- gramofon Rega RP8 z wkładką gramofonową Rega Apheta
- przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC Rega Aria
- wzmacniacz zintegrowany Rega Elicit-R
- zestaw głośnikowy Guru QM10two
- platformy Monolith Audio Sai oraz Lilium
- okablowanie firmy Black Rhodium

NIEDZIELA 09.11.2014 w godz. 15:30-18:00
- odtwarzacz CD Rega Saturn
- wzmacniacz zintegrowany Acurus Aries (premiera)
- zestaw głośnikowy Guru QM10two
- platformy Monolith Audio Sai oraz Lilium
- okablowanie firmy Black Rhodium

Treść wpisu do katalogu wystawy AudioShow 2014:

Brytyjska firma Rega od ponad 40 lat zachwyca wyjątkowym dźwiękiem za rozsądne pieniądze. Klucz do sukcesu jest niezmiennie ten sam – słuchacz musi odczuwać znacznie większą przyjemność ze słuchania muzyki niż spodziewa się otrzymać w tej cenie. W połączeniu ze strategią ciągłego udoskonalania i tak już doskonałych produktów, Rega zatrzymuje swoich klientów na całe życie...

Na początku, zapraszamy do posłuchania Systemu marzeń: wzmacniacza Rega Brio-R, odtwarzacza CD Rega Apollo-R, kolumn Rega RS3 oraz nowego przetwornika cyfrowo-analogowego Rega DAC-R (nowość listopad 2014).
 
Nazwa „System marzeń” pochodzi od nazwy rubryki w miesięczniku „Hi-Fi Choice”, w której prezentowane są systemy pochodzące z absolutnie najwyższej i najdroższej półki. System Regi zapisał się w historii pisma jako najtańszy zestaw prezentowany w tej rubryce, co sprawiło, że stał się obowiązkowym zestawem do posłuchania dla osób zastanawiających się nad wyborem budżetowego systemu.
 
„W miarę słuchania” polecamy droższe produkty Regi: wzmacniacze zintegrowane Elex-R (nowość 2014) i Elicit-R, odtwarzacz CD z niezależnym przetwornikiem DAC Rega Saturn-R (nowość 2014) oraz gramofon Rega RP8, który dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi, został wybrany jednym z osiemnastu najlepszych projektów wszechczasów!
 
Jako doskonałe uzupełnienie polecamy szwedzkie kolumny podstawkowe Guru Junior (nowość 2014). Jest to młodszy brat modelu QM10two, który w połączeniu z Systemem marzeń, na targach AudioShow 2012 zaowocował drugą nagrodą za najlepszy dźwięk wystawy! Warto dodać, że pierwsza nagroda przypadła zestawowi, w którym same kolumny kosztowały ponad 60 tys. zł!
 
Na koniec przygotowaliśmy niespodziankę – polską premierę amerykańskiego wzmacniacza zintegrowanego Acurus Aries (nowość 2014). Nie można obok niego przejść obojętnie: 200W na kanał, praca w klasie D, dotykowy ekran, sterowanie poprzez Ethernet i nagroda za innowacyjność!
 
Podczas wizyty, do Państwa dyspozycji jest nasz gość: Rob Noble – dyrektor d/s sprzedaży w firmie Rega.
 
Szczegóły nt. wystawy można znaleźć w serwisie internetowym organizatora: www.audioshow.pl